هتل و رستوران

  • از فروشگاه آنلاین جدید خانه و آشپزخانه دیدن فرمایید: www.khanehvaashpazkhaneh.com

    در سایت جدید امکان خرید آنلاین راه اندازی شده است. از اینجا وارد شوید..

  • امروزه صنعت رستوران داری و هتلداری در دنیا پیشرفت چشمگیری داشته است و رقابت سختی برای جلب رضایت مشتریان وجود دارد. همگی سعی بر آن دارند تا حضور مشتریان خود را در رستوران ها به خاطره ای ماندگار تبدیل کنند. به همین منظور تمام سعی خود را صرف ارتقاء کیفیت غذای سرو شده و مهم تر از آن نحوه سرو غذا و دکور رستوران می کنند.
  • علاوه بر کیفیت غذای سرو شده در رستوران ها، ظروف سرو و نحوه سرو غذا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و خود به یک هنر تبدیل شده است. علاوه بر زیبایی ظروف سرو، کارایی آنها نیز بسیار مهم است. شکل و جنس ظروف سرو نه تنها به جلوه ظاهری غذای سرو شده می افزاید بلکه بر کیفیت غذا و حرارت مناسب سرو نیز بسیار تاثیرگذار است.
  • "خانه و آشپزخانه" نمایندگی انحصاری بسیاری از معروف ترین برند های ظروف تخصصی هتل، رستوران و کیترینگ از جمله "ویلروی اند باخ" - "بودوم" – " امیل هنری" - " لیبی" – "آزا" و ... را دارد. در بخش هتل و رستوران، کالاهای با کیفیت و تخصصی که دارای استانداردهای لازم این صنعت است عرضه می گردد. طیف وسیع ظروف و ابزار سرو ما پاسخگوی هرگونه نیاز شما است. همچنین خدمات این بخش از قبیل ارسال صحیح و به موقع کالا، تامین همیشگی کالا و ارائه اطلاعات تخصصی لازم جهت نحوه استفاده و نگهداری کالاها بی شک در بالا بردن سطح فرهنگ سرو و پذیرایی غذا در کشور تاثیر بسزایی دارد.